BROŞÜR

Kişisel gelişimden CAD-CAM-CAE eğitimlerine kadar oluşan içeriklerimiz.

Türkçe en kapsamlı ve en geniş video içerik kataloğu.

700 saati aşkın 11000 video icerigimizden dilediginiz dersleri kurumunuz veya firmaniz icin secip egitim katalogunuzu olusturabilirsiniz. Asagida gordugunuz iceriklerin tamami 2009 yilindan itibaren firmamizda uretilmis, ozgun iceriklerdir. Her ay yuzlerce video egitim katalogumuza eklenmektedir. Brosurumuzdeki egitimlere deneme doneminde detaylariyla ulasabilirsiniz. Bu egitimlerle ilgili her turlu soru ve goruslerinizi iletisim formumuzdan bize iletmeniz yeterlidir. Ayrica dilerseniz kurumunuza veya firmaniza ozel video icerikler 3D animasyon, 2D gorsellestirme, sunum, dokuman, studyo cekimi ve dis cekim olarak size hazirlanacaktir.

Egitimlerimizin iceriklerini asagidaki katalogdan sure ve konu olarak inceleyebilirsiniz.

Bu Excel eğitim seti içinde hiçbir şekilde Excel bilginiz olmadığı varsayılarak hazırlanmış videolar mevcuttur. Size önerimiz eğer Excel öğrenmek istiyorsanız mutlaka 2013 versiyonu için ilk önce bu eğitim setini izlemenizdir.

11 Saat
asd Video
EXCEL BASLANGIC
DATA GIRIS
FORMULLER VE FONKSIYONLAR
YAZI FORMATLARI
CALISMA ALANI VE DATA DUZENLEME
CIKTI ALMA
GRAFIKLER
VERI DUZENLEME
COKLU CALISMA SAYFASI VE KITABI
MANTIK ILISKILERI
VERI GUVENLIGI VE PAYLASIMI

Bu eğitim seti ileri seviye Excel öğrenmek ve kullanmak isteyenler için hazırlanmıştır. Temel Excel bilginiz mevcut değil ise, öncelikle sitemizdeki Excel temel eğitim setini izlemeniz önerilir. Tablolarınız içerisinde kullanmanız gereken fonksiyonlar ve ileri seviye formüller için bu eğitim setini izlemeniz size yeterli olacaktır. 

9 Saat
asd Video
FONKSIYONLAR TEMEL BILGILER
FONKSIYON ARACLARI
ONEMLI FONKSIYONLAR
Finansal Fonksiyonlar
SAYILAR VE DEGERLER
ISTATISTIK FONKSIYONLARI
METIN FONKSIYONLARI
TARIH VE SAAT FONKSIYONLARI
Bilgi Fonksiyonlari

Temel olarak e-postalarınızı alıp, gönderdiğiniz Outlook aslında çok daha fazlasını size sunuyor biliyor musunuz? Artık toplantılarınızı, günlük, haftalık, aylık planlarınızı Outlook içinden yönetmelisiniz. Outlook size tüm cihazlanızda senkronize çalışarak bütünlük sunarken, aynı zamanda Word, Excel gibi diğer Microsoft ürünleri ile entegre çalışabilmektedir.

14 Saat
asd Video
OUTLOOK TANISMA
MAIL DUZENLEME
MAIL ALMA GONDERME
HESAP YONETIMI
ILETILERI DUZENLEME
KLASOR DUZENLEME
ONEMSIZ POSTA
KISILER
GORUNUMU DUZENLEME
GORUNUMU DUZENLEME
TAKVIMLER
GOREVLER
NOTLAR
TEMEL AYARLAR

Temel sunum hazırlama tekniklerini bu eğitim setimiz ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca daha ileri seviye de PowerPoint eğitim setimiz mevcuttur.

3 Saat
asd Video
POWERPOINT ARAYUZU
SLAYTLAR
SUNUM DUZENLEME

Bu eğitim seti sitemizdeki temel eğitimin tamamlayıcısı olarak hazırlanmıştır. Öncelikle temel eğitim setini izlemeniz önerilmektedir.

5 Saat
asd Video
TABLOLAR VE GRAFIKLER
SEKILLER ILE CALISMAK
SES VE VIDEO EKLEME
SMARTART VE DIYAGRAMLAR
SUNU PAYLASIM

Word ile ilk tanışmanız ise, temel eğitim setimizden başlamanız önerilmektedir. Daha ileri seviye Word öğrenmeniz için de sitemizde eğitim seti mevcuttur. 2010 versiyon için hazırlanan bu setin aynı zamanda, 2013 versiyonu içinde temel ve ileri seviye setleri mevcuttur.

4 Saat
asd Video
WORD BASLANGIC
METIN DUZENLEME
METIN BICIMLENDIRME
PARAGRAFLARI BICIMLENDIRME

Sitemizdeki Word 2010 temel eğitimini izlediyseniz, sıra bu sete gelmiştir. Stiller oluşturmak ve tablolar ile çalışmak için ve kendinizi Word ile daha ileri taşımak için bu seti size öneriyoruz.

9 Saat
asd Video
STILLERI DUZENLEME
TABLOLAR ILE ÇALISMA
SMARTART VE WORDART
BELGE YAPI TASLARI
SAYFA DUZENI DEGISTIRME
YAZIM DENETLEME
GOZDEN GECIR SEKMESI
BELGELERI PAYLASMA
WORD OZELLESTIRME

Hiçbir yazılım bilmeden temelden ileri seviye 3DS Max öğrenmek istiyorsanız, bu eğitim seti size çok uygundur. Set içeriği 2014 yılında güncellenen AUTODESK müfredatına göre tamamen sıfırdan 2014 yılı ortasında çekilmiştir. Site içeriğindeki serbest modelleme, görselleştirme ve animasyon setlerinin temelidir.

16 Saat
asd Video
3DS MAX GIRIS
DOSYALAR ILE CALISMA
NESNELER ILE CALISMA
IKI BOYUTLU MODELLEME
MODELLEME TEKNIKLERI
OBJECT-SPACE KOMUTLARI
MALZEME VE HARITALAMA
ISIKLANDIRMA
KAMERALAR
ANIMASYON
KAPLAMA (RENDER)
SPECIAL FX
UYGULAMALAR
TEMEL KATILAMA KOMUTLARI-STANDART PRIMITIVES
ILERI KATILAMA KOMUTLARI-EXTENDED PRIMITIVES
BILESIK OBJELER-COMPOUND OBJECTS

Bu PhotoShop eğitim seti içinde hiçbir şekilde PhotoShop bilginiz olmadığı varsayılarak ve detay bilgilere yer verilerek hazırlanmış videolar mevcuttur. PhotoShop hakkında bilginiz varsa bile bu set içeriğini mutlaka inceleyip eksiklerinizi tamamlamanızı öneririz.

10 Saat
asd Video
PHOTOSHOP GIRIS
MENU CUBUGU
ARAC CUBUKLARI VE KULLANIMI
RENKLENDIRME AYARLARI
PANELLER-PENCERE MENUSU
KATMANLAR PANELI
KATMAN MENULERI
FILTRELER
OZEL KONULAR
UST DUZEY KONULAR

SolidWorks ile ilgili ilk öğrenmeniz gereken eğitim seti bu olmalıdır. Temel seviyede bir eğitim setidir. Hiçbir CAD yazılımı bilmediğiniz ve teknik bilginizin sıfır olduğu varsayılarak hazırlanmıştır.

4 Saat
asd Video
GIRIS BOLUMU
ORYANTASYON
2D MODELLEME
TEMEL 3D MODELLEME

Bu eğitim setimiz SolidWorks yazılımı ile teknik resim oluşturmak ile ilgili detaylı bilgi sağlamaktadır. Teknik resim bilgisine sahip olmanız gerekmeden, otomatik olarak çıkartılan çizimleri detaylandırmayı öğrenebilirsiniz.

6 Saat
asd Video
TEMEL TEKNIK RESIM
GORUNUMLER
OLCULENDIRME
DETAYLANDIRMA
GORUNUM SECENEKLERI
ILERI TEKNK RESIM

Parçalarınızı birleştirip, mekanizmalar yapmak ister misiniz? Bu mekanizma ve montajları çalıştırmak ve mekanik ilişkilerinizi test etmek mümkün. Tüm SolidWorks montaj ilişkilerini ileri seviye öğrenmek için bu set sizi sıfırdan ileri seviyeye taşıyacak.

5 Saat
asd Video
TEMEL MONTAJ BILGISI
STANDART MONTAJ ILISKILERI
GELISMIS MONTAJ ILISKILERI
MEKANIK MONTAJ ILISKILERI
ILERI MONTAJ KONULARI

Sac parçalarınızın modellenmesi SolidWorks temel eğitimden öte bir konudur. Bu eğitim seti ile tüm sac parçaları açılımları ile birlikte çizebilirsiniz.

1 Saat
asd Video
TEMEL VE ILERI SAC KONULARI

Kendi profillerinizi oluşturun yada hazır profil kütüphanesini kullanarak, yapılar oluşturun.SolidWorks ile profillerinizi ve metal tasarımlarınızı kaynaklayın.

1 Saat
asd Video
TEMELDEN ILERI SEVIYE KAYNAK VE PROFILLER

SolidWorks options menüsünü hiçbir yerde bu kadar detaylı göremezsiniz. Hiçbir kursun asla size öğretemeyeceği detayları ile SolidWorks seçenekler menüsü ve gelişmiş ayarlar hakkında herşey bu set içinde.

13 Saat
asd Video
GENEL AYARLAR
TEKNIK RESIM AYARLARI
RENKLER
CIZIM
ILISKILER YAKALAMALAR
GORUNTU
PERFORMANS
MONTAJ
DIS REFERANSLAR
FEATUREMANAGER
GORUNUM
YEDEKLE
DIGER AYARLAR

SolidWorks içindeki tüm yüzey komutlarını bu video seti içinden öğrenebilirsiniz. Öncelikle Temel Katılama setini izlemeniz önerilmektedir.

1 Saat
asd Video
YUZEY KOMUTLARI

Temel eğitim setini izlemeden lütfen bu sete geçiş yapmayın. Profesyonel seviyede 3D tasarım için ekstra gerekli olan katılama ve hibrit katılama komutları bu set içindedir.

1 Saat
asd Video
GELISMIS 3D KOMUTLARI

Bu eğitim seti diğer SolidWorks eğitim setlerinden bağımsız olarak hazırlanmıştır. İpuçları içerkmektedir. Tamamen SolidWorks kullanım seviyeniz detaylar açısından gelişsin diye birçok videodan ve dağınık konular arasından hazırlanmıştır. Derleme değildir ve özel olarak düzenlenmiştir.

1 Saat
asd Video
TEKNIK VE IPUCLARI

Bu eğitim seti SolidWorks yazılımına güç katan modülleri kapsar. Bu setteki bilgileri öğrenmek için SolidWorks Profesyonel eğitimin tamamlanmış olması önerilir.

2 Saat
asd Video
Modüller ve Araçlar
Hesapla Sekmesi

SolidWorks 2014 versiyonu ile gelen yeni özellikleri içeren settir.

1 Saat
asd Video
2014 Yenilikleri

SolidWorks yazılımı ile sıfırdan ve gelişmiş yüzey komutları AUDI TT araba modelleme eğitimi mevcuttur bu video seti içerisinde. Bu eğitim setinden önce yüzey eğitim setini izlemeniz önerilir. 

1 Saat
asd Video
ARABA MODELLEME

Bu uygulamalar SolidWorks Temel Eğitim setini izleyen ve kendisini geliştirmek isteyen öğrencilere önerilir. 50'den fazla parçanın 3 görünüşünden katı modeli öğretmenimiz İlkay ÇÖMLEK ile birlikte hazırlamanız gerekmektedir. Katı modelleme için en uygun ve kısa yol nedir ve nereden başlamalı bunu öğreneceksiniz. UYARI: Bu eğitim seti içeriğindeki çoğu video sessiz çekilmiştir. Uygulamalar genelde sessiz videolardır.

1 Saat
asd Video
UYGULAMA ORNEKLERI

Yüzey, katı ve teknik resim konularında karışık uygulamalar. Bu eğitim setini SolidWorks bilginizi daha ileri seviyeye taşımak için kullanmanız önerilir. Öncelikle Teknik Uygulamalar eğitim setini izlemeniz tavsiye edilmektedir. UYARI: Uygulamaların çoğunluğu sessiz videolardan oluşmaktadır.

1 Saat
asd Video
KATI VE YUZEY UYGULAMALAR

SolidWorks yazılımının en çok kullanılan CAM yazılımı olan SolidCAM için hazırlanan en temel eğitim setimiz. Bu set içerisinde tamamen sıfırdan CAM yazılımı öğrenmeniz için içerik hazırlanmıştır. Diğer CAM yazılımlarında göre çok daha kolay olan SolidCAM tamamen öğrenilebilir ve uygulanabilir bir programdır. Sitemizde 4, 5 eksen ve Torna modülleri ile ilgili de video setler mevcuttur.

3 Saat
asd Video
SOLIDCAM TEMEL BILGILER
2,5 EKSEN ISLEME
3 EKSEN ISLEME

Temel eğitim seti ile çizdiğiniz parçaların montaj ortamına atılmasını ilişkilendirilmesini sıfırdan, montaj mantığına da değinilerek hazırlanmıştır.

1 Saat
asd Video
Montaj (Assembly Design)

Catia tasarım mantığı ile katı modelleme çizimlerini içeren settir. Teknik resim, montaj ve daha ileri modüllere geçmeden önce başlangıç eğitimini almanı önerilir.

3 Saat
asd Video
CATIA GIRIS
SKETCH 2D MODELLEME
PARCA TASARIMI

Generative Drafting modülünü öğrenebileceğiniz içerik bu set içerisindedir. Temel Catia bilgisi gerektirir.

1 Saat
asd Video
TEKNIK RESIM

Sheet Metal Design modülü ile Catia programı sac modelleme mantığını ve komut kullanımını bu set ile öğrenebilirsiniz.

1 Saat
asd Video
Sheet Metal Design

Catia programının en önemli modülü ile yüzey modellemeyi öğrenebilirsiniz. Temel seviye Catia bilginizin olması önerilir.

1 Saat
asd Video
GSD (Yüzey Modelleme)

iMachining, takımyolu optimizasyonu teknolojisi sayesinde, kesim sürelerini 2-3 kat azaltarak imalat veriminizi arttırır. Herhangi bir özel ekipmana gerek duymadan, elinizdeki takım ve teçhizatı kullanarak daha hızlı, daha derin ve daha verimli kesimler yapmanızı sağlar. iMachining otomatik olarak malzeme, geometri, kesici takım, cnc tezgah kabiliyetleri gibi bütün kesme parametrelerinin hepsini otomatik olarak hesaba katarak optimize eder ve tezgahınızdan maksimum verimi alırsınız.iMachining teknolojisinin temel amacı 'İdeal' kesme şartlarını kullanmak ve takım kesme açısını limitler içerisinde tutmaktır ki böylece kesme sırasında mümkün olduğunca sabit talaş yükü sağlanabilsin. Sonuç olarak iMachining takımyolları sabit talaş yüküne sahip ve minimum vibrasyona yol açan takımyolları oluşturur. Çoklu havuzlar tek bir operasyon ile işlenebilir.

1 Saat
asd Video
IMACHINING EGITIM VIDEOLARI

Bu eğitim setinde HSM-High Speed Machining yani yüksek hızda işleme ve HSM-High Speed Roughing yani yüksek hızda kaba işleme konuları detaylıca anlatılmıştır.

2 Saat
asd Video
HSM
HSR

Bu eğitim setini temel eğitimi izlemeden almanız önerilmez. SolidCAM konusunda tamamen profesyonel seviyede konuları içermektedir.

1 Saat
asd Video
ILERI EGITIMLER

SolidCAM bilginizi sitemizde yeterince geliştirmiş iseniz, size 4 eksen konusundaki bu uygulamayı öneririz.

1 Saat
asd Video
UYGULAMA

High Speed Surface yani yüksek hızda yüzey işleme eğitim seti.

1 Saat
asd Video
HSS

AutoCAD yazılımını tamamen sıfırdan öğrenmeniz için size detaylıca 2 boyut ve 2014 yeniliklerini anlatan eğitim setimiz.

3 Saat
asd Video
AUTOCAD ARAYUZ
2D TASARIM
2014 YENILIKLERI

Analiz konusunda çok bilginiz yok ise lütfen buradan başlayın. CAD programı bilginizden bağlantısız bir eğitim setidir.

2 Saat
asd Video
ANSYS TEMEL
GENEL PREPROCESSING

Dinamik analizin detayları ile işlendiği eğitim setimizi izlemeden önce Ansys Temel Eğitim setimizi izlemeniz önerilmektedir.

1 Saat
asd Video
DINAMIK ANALIZ

Non-Linear yani Doğrusal Olmayan Analiz konusunu detaylıca işleyen bu setimizden önce Ansys Temel Eğitim setimizi izlemeniz önerilmektedir.

1 Saat
asd Video
NON-LINEAR ANALIZ

Gün 25 saat olsun ister misiniz? Maalesef olmayacak ama siz kayıp zamanlarınızı tespit edip, her saati 60 dakika ve her günü 24 saat yaşayabilirsiniz. Zaman tuzakları ve zaman yönetim teknikleri hakkında herşeyi öğrenmeniz için size gereken tüm bilgiyi sunuyoruz.

3 Saat
asd Video
TEMEL ZAMAN KAVRAMLARI
ZAMAN TUZAKLARI
YONETIM TEKNIKLERI

Word 2013 ile ilk tanışmanız ise, temel eğitim setimizden başlamanız önerilmektedir. Daha ileri seviye Word öğrenmeniz için de sitemizde eğitim seti mevcuttur. 2013 versiyon için hazırlanan bu setin aynı zamanda, 2010 versiyonu içinde temel ve ileri seviye setleri mevcuttur.

1 Saat
asd Video
WORD 2013 EGITIM VIDEOLARI

Sizlerin birçok konuda ücretsiz bilgi sahibi olmanız için faydasına inandığımız kısa videoları size sunmak isteriz.

1 Saat
asd Video
IPUCLARI

Tasarımlarınızın foto gerçekçi kalitede kaplamalarını oluşturmak için bu kursu almanız yeterlidir. Dilerseniz sitemizdeki diğer CATIA eğitim setlerini izleyerek tasarımı da ileri seviye öğrenebilirsiniz.

1 Saat
asd Video
FOTO KAPLAMA - RENDER

Profiller ile çalışıyorsanız ve CATIA içinde bu konuda uzman olmak istiyorsanız, bu eğitim setimiz size göre hazırlanmıştır.

1 Saat
asd Video
PROFILLER

Catia ile kaynak yapmayı bu eğitim seti içeriğinde detaylıca öğrenebilirsiniz. Bu set ile birlikte öğrenmeniz için profil setini de öneririz.

1 Saat
asd Video
WELD DESIGN - KAYNAK

Catia ile plastik hacim kalıpçılığı hakkında detaylı bir eğitim setidir.

1 Saat
asd Video
CATIA KALIP

Serbest modellemeyi tamamen sıfırdan kendine özgü komutların temel ve ileri eğitimi ile anlatıyoruz. Catia içindeki en önemli 2 konu başlığından birisi ve Catia programını diğerlerine göre güçlü kılan modül de budur.

1 Saat
asd Video
SERBEST MODELLEME

Catia ile AUDI R8 araç modelleme anlatımı mevcuttur. Bu sete başlamadan önce CATIA temel eğitim setini izlemeniz önerilir. Bu eğitim seti içinde yüzey komutları ile aracın dış gövdesi modellemeketedir. İç aksam yada motor kısmı katı modelleme konusu olduğu ve internetten hazır bulunabileceği için atlanmıştır. Önemli olan dış yüzeylerdir. SolidWorks AUDI TT modelleme seti de size ayrıca bir kaynaktır.

1 Saat
asd Video
AUDI R8 MODELLEME

Montaj eğitim setini izlemeden bu sete geçiş yapmanız önerilmez. Bu eğitim seti oluşturduğunuz montaj ve mekanizmaların hareketlendirillmesini anlatmaktadır.

1 Saat
asd Video
MEKANIZMA HAREKETLENDIRME

Catia yapısal analiz eğitimidir. Bu eğitimi almadan önce mutlaka temel eğitim almanız gerekmektedir. Sitemizdeki diğer setleri incelemeden bu sete başlamamanız önerilir.

1 Saat
asd Video
YAPISAL ANALIZ

Kataloglama ve animasyonlar oluşturma yazılımı olarak 3D Via Composer yazılımına en iyi 3 alternatiften birisidir. Patlatma, montaj ve söküm talimatlarını 3D animasyonlar ile ve PDF olarak oluşturur.

1 Saat
asd Video
KATALOGLAMA

Sesli ve sessiz videolar ile CATIA uygulamaları

1 Saat
asd Video
UYGULAMALAR

CAD dosyalarınızın kataloglanması için yardımcı bir program. SolidWorks için direkt çözüm ortağı.Quadrispace ve SAP Visual Enterprise ile aynı işlevi görmektedir. Patlatma şeklide sökme ve bağlama talimatları hazırlamak ve 3D PDF ile sunumlar yapmak, animasyonlar hazırlamak için en uygun çözümdür.

1 Saat
asd Video
3D VIA KATALOGLAMA

Temelden ileri seviye foto gerçekçi kaplama yazılımı eğitim setidir. KeyShot ile ilgili daha iyi bilgiyi www.KeyShotTurkiye.com adresinden alabilirsiniz.

1 Saat
asd Video
KEYSHOT RENDER

Artık Siemens NX diye anılan Unigraphics yazılımının sıfırdan başlayanlar için eğtim setidir. CATIA ile rakip olan ve ileri seviye CAD-CAM-CAE yazılımı olan Siemens NX bu eğitim setinde sizin hiçbir CAD bilgisine sahip olmadığınız düşünülerek anlatılmıştır.

6 Saat
asd Video
UG ARAYUZ
SKETCH-CURVE
SKETCH-EDIT CURVE
SKETCH-GEOMETRIC CONSTRAINTS
SKETCH-DIMENSIONAL CONSTRAINTS
TASLAK OLUSTURMA

Unigraphics yani Siemens NX yazılımının son versiyonu olan 9 ile hazırlanmış olan parça modelleme eğitim setidir. Öncelikle temel eğitim setini izlemeniz önerilmektedir.

15 Saat
asd Video
ASSOCIATIVE COPY
COMBINE
DATUM AXIS VECTOR
DESIGN FEATURE
DETAIL FEATURE
EDIT SURFACE
FLANGE SURFACE
MESH SURFACE
OFFSET SURFACE
SURFACE
SWEEP
SYNCHRONOUS MODELING
TRIM BODIES
UYGULAMALAR
TOOLKITS

SolidWorks Simulation uygulaması, SolidWorks Premium 3D CAD tasarım paketiyle birlikte, kaliteyi arttırmanızı sağlayıcı kararlar almanıza destek olacak, sağlamlık ve güvenliği test edebileceğiniz, kinematikleri analiz edebileceğiniz ve gerçek ortam performansını simüle edebileceğiniz ana simülasyon araçları sunar.

7 Saat
asd Video
SIMULATION STATIK
SIMULATION FREKANS BURULMA TERMAL
SIMULATION YORULMA
SIMULATION LINEER DINAMIK
DUSME VE BASINCLI KAP
TASARIM SENARYOLARI
NON-LINEER

Bu eğitim seti SolidWorks ile Motion yani hareket analizi yapmanız için detaylıca hazırlanmıştır.

1 Saat
asd Video
HAREKET ANALIZI

SolidWorks Flow Simulation uygulaması, tasarımınızın başarısı için son derece önemli olan sıvı akışını, ısı aktarımını ve sıvı kuvvetlerini hızla ve kolayca simüle etmenizi sağlar ve hesaplamalı akışkanlar dinamiği tekniğindeki zorlukları ortadan kaldırır.

1 Saat
asd Video
AKIS ANALIZI

Unigraphics NX9 Yüzey modulü detaylıca anlatılmıştır. Bu setten önce Unigraphics NX9 yani Siemens NX9 setini temel seviyeden izlemeniz önerilir.

1 Saat
asd Video
YUZEY MODULLERI

Sheet metal modulünün temel ve ileri seviye eğitimidir.

1 Saat
asd Video
SAC MODELLEME

Unigraphics NX9 ile parçalarınızdan mekanizma ve montaj oluştrumayı öğreneceksiniz.

1 Saat
asd Video
MONTAJ

Teknik resim oluşturmayı ve detaylandırmayı temelden ileri seviye öğrenmeniz için hazırladığımız eğitim setimiz.

1 Saat
asd Video
UG TEKNIK RESIM

Bu eğitim setinden önce CATIA CAD ve CAE eğitim setlerini izlemeniz önerilmektedir. Catia ile çizdiğiniz parçaların imalata yönelik tüm sürecini bu eğitim setinden öğrenebilirsiniz.

3 Saat
asd Video
LATHE-TORNA
3 EKSEN ISLEME
PRIZMATIK ISLEME

SolidWorks PLASTICS yazılımı aslında SIMPOE programının SolidWorks içine entegre edilmiş halidir. Eskiden MoldFlow ile plastik hacim kalıpçılığı akış analizi yapan SolidWorks MoldFlow'un Autodesk firmasına geçişi sonrası SIMPOE ile anlaşarak kalıp içi akış analizini bu şekilde yapmaktadır.

1 Saat
asd Video
PLASTIK AKIS ANALIZI

SolidWorks Routing modulü ile borulama, tüpleme, kablolama kısacası hatlama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu eğitim seti 2012 SolidWorks ile Haluk TATAR tarafından hazırlanmıştır.

1 Saat
asd Video
BORULAMA-HATLAMA

SolidWorks ile kalıplama bilginizi ileri seviyeye taşımak isterseniz, üstelik SplitWorks, MoldWorks ve ElectrodeWorks modülleri ile birlikte size ileri seviye SolidWorks kalıp öğretiyoruz.

9 Saat
asd Video
MACALI KALIP
CAPAK ALMA KALIBI
PROGRESIF KALIP
PLASTIK ENJEKSIYON KALIBI
DOVME KALIBI
SIVI KALIP TASARIMI
SPLITWORKS
MOLDWORKS
ELECTRODEWORKS

CSWA Sınav sorularının çözümlerini bu set içerisinde öğrenebilirsiniz. Örnek ve sınavda daha önce çıkmış soruları çözüm teknikleri ile bulabilirsiniz.

1 Saat
asd Video
ORNEK SORU COZUMLERI

Satış öncesi müşteri bulma, satış sürecinde mülakat yönetimi, satış içi ikna teknikleri konularını detaylıca ele aldığımız bu eğitim setimizin amacı sizin satış görüşmelerinde başarılı olmanız ve önceden bir çok konuya hakim olmanızdır.

1 Saat
asd Video
SATIS TEKNIKLERI

Temel iletişim tekniklerini öğreneceğiniz bu eğitim seti içindeki konular hem kuruma yönelik hem de bireye yönelik iletişimlerinizi güçlendirmek amacı ile seçilmiştir.

1 Saat
asd Video
ILETISIM TEKNIKLERI

Özellikle filtreler konusu detaylıca işlenmiştir.

1 Saat
asd Video
FILTRELER

Photoshop içinde uzmanımızdan istek alan ve genel kullanılan ileri teknikler.

1 Saat
asd Video
ILERI TEKNIKLER

Tamamen sıfırdan başlayarak ve herhangi bir benzer yazılım bilmediğiniz varsayılarak hazırlanan eğitim setimizin devamı niteliğinde İLERİ AFTER EFFECTS eğitim seti de sitemizde mevcuttur.

9 Saat
asd Video
AE GIRIS
AE TEMELLERI
AE ARAC CUBUKLARI
AE TIMELINE DETAYLARI
YENI PANEL OGELERI
AE MENULER
BOYUTLANDIRMA, KARISTIRMA, KATMAN STILLERI
AE PANELLER
AE UYGULAMALAR

Bu eğitim seti CS6 versiyonu ile hazırlanmıştır. Tamam sıfırdan ileri seviye anlatılmaktadır. Amaçlanan bu program yardımı ile kendi internet ortamındaki site tasarımlarınızı yapabilmenizdir.

13 Saat
asd Video
ADW GIRIS
ADW HAZIRLIK
ADW SITE YAPIMINA BASLAMAK
SITEYE ICERIK EKLEME
STIL SAYFALARI
LINKLER (BAGLAR)
RESIMLER ILE CALISMA
DIVLER ILE CALISMA
ADW TABLOLAR
COKLU ORTAM BILESENLERI
FORMLAR ILE CALISMA
ADW SABLONLAR
WEB SITESI YAPIM UYGULAMASI

Premiere Pro CS6 versiyonu ile çekilen bu set içeriği tamamen sıfırdan ileri seviyeye hiç bilmeyenlerin eğitimi için hazırlanmıştır. Detaylı bir şekilde her öğrencinin bilmesi gereken konular işlenmiştir.

1 Saat
asd Video
PREMIERE PRO KOMPLE EGITIM

Eğer After Effects temel eğtim setimizi izlediyseniz, bu eğitim seti ile kendinizi ileri seviyede eğitebilirsiniz.

21 Saat
asd Video
AE ILERI GIRIS
3D CHANNEL
AUDIO
BLUR-SHARPEN
DISTORT
EXPRESSION CONTROLS
GENERATE
KEYING
MATTE
NOISE-GRAIN
OBSOLETE
PERSPECTIVE
SIMULATION
STYLIZE
SYNTHETIC APERTURE
TEXT
TIME
TRANSITION
UTILITY
CHANNEL
CC COLOR CORRECTION

2013 versiyonu ile temelden ileri seviye sunum hazırlamayı öğrenebilirsiniz.

1 Saat
asd Video
POWERPOINT 2013

Temel seviye Autodesk Inventor yazılımı öğretilmektedir. Eğitim seti 2014 yılında çekilmesine rağmen 2012 versiyonu ile Autodesk müfredatına göre hazırlanmıştır.

4 Saat
asd Video
PARCA MODELLEME
MONTAJ
TEKNIK RESIM
TEMEL YUZEY

Autodesk Inventor Temel Eğitim setimiz incelediyseniz, bu eğitim setini izleyerek ileri seviye yüzey ve analiz dahil bir çok konuda kendinizi geliştirebilirsiniz.

7 Saat
asd Video
SAC MODELLEME
INVENTOR STUDIO
AUDI TT YUZEY MODELLEME
WELDMENT-KAYNAK
ANALIZ
KALIP TASARIM
PROFILLER

Bu setten önce sitemizdeki 2D Temel AutoCAD eğitimini izlemeniz tavsiye edilir. Bu eğitim seti içeriğinde size tamamen 3D olarak AutoCAD yazılımının kullanımı anlatılmıştır.

11 Saat
asd Video
3D ILE TANISMA
HOME
SOLID
SURFACE
MESH
PARAMETRIK
INSERT
ANNOTATE
GORUNUSLER
EXPRESS TOOLS
GENEL

İş sağlığı ve güvenliği; işin yapılması sırasında işyerindeki fiziki çevre şartları sebebiyle işçilerin maruz kaldıkları sağlık sorunları ve mesleki risklerin ortadan kaldırılması veya azaltılması ile ilgilenen bilim dalıdır. Bu eğitim seti size tüm gerekenleri öğretmektedir.

7 Saat
asd Video
ISG TARIHI
SOZLESMELER
ISG YONETIM SISTEMLERI
KORUNMA POLITIKALARI
IS KAZALARI
CALISMA HAYATINDA ISG
ISG TEMEL KAVRAMLAR

Bu eğitim seti içeriğinde tamamen sıfırdan kendi web sitenizi yapmayı öğreneceksiniz. Hiçbir programlama dili bilmenize yada tecrübeniz olmasına gerek yoktur. Sıfır bilgisi olan kişilerin öğrenmesi için hazırlanmıştır.

1 Saat
asd Video
SIFIRDAN WORDPRESS

Firmanıza yeni bir eleman alacaksanız; bu eğitim seti size doğru adayları bulmayı ve onlar ile başarılı bir mülakat yapmayı öğretecektir. Hangi soruları sormalısınız ve nelere dikkat etmelisiniz tamamını öğreneceksiniz.

1 Saat
asd Video
ISE ELEMAN ALMA

Kendinizi motive etmek sizin için sorun ise maalesef hep kopyala-yapıştır günler yaşıyorsunuzdur. Biraz cesaret ile yeni birşeylere başlamaya ihtiyacınız var. Ve daha derin nefes almaya. İşte bu eğitim seti size bunu sunuyor.

1 Saat
asd Video
OZGUVEN

Makroekonomi, ekonomi biliminin, toplam tüketim, toplam üretim, toplam tasarruf, toplam yatırım, toplam gelir (milli gelir) ve istihdam gibi toplam büyüklüklerini inceleyen ve bunlar ile ilgili çözümleme ve çıkarımlar yapan alt dalıdır. Bu eğitim seti bu konulara değinmektedir.

1 Saat
asd Video
MAKRO EKONOMI

Bu eğitim seti teknik resim okuyabilmek için gerekli tüm bilgileri içermektedir. Hiçbir teknik resim bilginiz yok ise, tamamen sıfırdan kendinizi geliştirebilirsiniz.

1 Saat
asd Video
TEKNIK RESIM GENEL BILGISI

Hiçbir CAD yazılımı bilmiyorsanız, SolidWork ve Catia yazılımlarından önce öğrenmeniz gereken en kolay ve hızlı CAD yazılımıdır. Eğitim seti içinde tamamen sıfırdan ileri seviye anlatılmıştır.

10 Saat
asd Video
2D MODELLEME
3D MODELLEME
SAC MODELLEME
TEKNIK RESIM
MONTAJ-MEKANIZMA
DISPLAY
INSERT
OLCME VE ARACLAR
PREPARE-HAZIRLAMA MENUSU
REPAIR-ONARIM MENUSU

Kısa ve uzun vadede CV nizi neye göre hazırlamalısınız? İş görüşmelerinde ne sorulur ve doğru cevaplar nedir? Mülakatlara uygun kıyafetler hangileridir? Bir çok sorunun cevabı bu eğitim setindedir.

1 Saat
asd Video
CV HAZIRLAMA VE MULAKAT TEKNIKLERI

İş görüşmeleri, mülakatlar, kurumsal toplantılar, satış görüşmeleri, istek ve ricalar, yazışmalar ve doğru zaman kullanımları ve dahası hepsi bu setin içerisindedir. Kendinizi iş dünyasında daha rahat hissetmeniz için size mükemmel bir fırsat.

16 Saat
asd Video
WORDS
CONTACTS
COMPANY STRUCTURE
DEVELOPMENT PROCESS
JOB AND EMPLOYEMENT
TRAVEL
ORDERS AND DELIVERIES
SALES AND ADVERTISING
NEW IDEAS
CORPORATE ENTERTAINMENT
EVALUATING PERFORMANCE
GLOBAL ISSUES
TIME
CAREER
CUSTOMER SATISTACTION
ADVICE AND SUGGESTION

Powerpoint yerine daha çarpıcı ve kaliteli bir sunum hazırlama programı öğrenmek isterseniz, bu eğitim setimiz tamamen sıfırdan sizi ileri seviye PREZI kullanıcısı ve hayranı yapacaktır.

1 Saat
asd Video
PREZI ILE SUNUM HAZIRLAMA

Facebook ve sosyal medya sizin için bir pazarlama aracı değil ise, maalesef henüz kurumsallaşmaya hazır değilsiniz demektir. Bu eğitim setimiz ile Facebook üzerinden markanızı ve kendinizi tanıtmayı öğreneceksiniz.

7 Saat
asd Video
FACEBOOK TANISMA
SAYFA OLUSTURMA
TOPLULUK OLUSTURMA
SAYFA DUZENLEME
REKLAMLARI KULLANMA
ISTATISTIKLERI ANLAMA
SAYFA EK AYARLARI

Twitter dünyada iş dünyasında müşteri ve prestij kazanmak için kullanılıyor. Peki siz Twitter'ın gücünün farkında mısınız? Bu eğitim seti sizi tanınırlık amacı ile Twitter kullanmaya davet ediyor.

6 Saat
asd Video
TWITTER ILE TANISMA
IS ICIN TWITTER KULLANIMI
TWEET STRATEJILERI
IS ICIN FIRSAT YARATMA
ZENGIN TWITTER DENEYIMI YARATMA
TWITTER AKTIVITELERINI YONETME

Adobe Illustrator CS6 serisi ile size en kaliteli eğitim tamamen sıfır bilgi seviyesi ile sunulmaktadır. Temelden ileri seviye öğrenmeniz için hiçbir bilginiz olmadığı varsayılarak hazırlanmıştır eğitim seti.

12 Saat
asd Video
ADOBE ILLUSTRATOR TANISMA
CALISMA ALANI
YENI DOSYA VE SABLONLAR
ARACLAR PANELİ
RENKLER
GRUP VE KATMANLAR
CANLI EFEKTLERI UYGULAMA
GORSELLER ILE CALISMA
DIGER PROGRAMLAR ILE CALISMA
DOSYALAR UZERINDEKI ISLEMLER
EFFECTS MENUSU
WINDOWS MENUSU OGELERI

Bu eğitim seti tamamen temel MAYA eğitimi için hazırlanmış olup, başka hiçbir yazılım bilmediğiniz varsayılarak içerik düzenlenmiştir.

11 Saat
asd Video
MAYA ILE TANISMA
MAYA GENEL KULLANIM
POLIGON PRIMITIFLER
MODEL DUZENLEME
NURBS MODELLEME
MALZEME ATAMA
ISIK ATAMA
ILERI UYGULAMALAR
MENTAL RAY
MAYA ANIMASYON
KAMERA ATAMA

Java için temel eğitim setidir. Herhangi bir ön eğitim olmaksızın başlangıç seviyesinde eğitim amaçlanmıştır.

4 Saat
asd Video
JAVA GENEL TANIMLAR
BASIT TANIMLAR VE KONTROLCULER
DONGULER VE DIZILER
NESNE EGILIMLI PROGRAMLAMA

Özellikler ışıklandırma, Mental Ray ve Animasyon konuları üzerine hazırlanmış devam eğitimidir. Öncelikle temel eğitim setini incelemeniz önerimizdir.

3 Saat
asd Video
ILERI MAYA KONULARI
MENTAL RAY
ANIMASYON

Bu eğitim seti daha önce hiçbir tasarım ve görselleştirme yazılımı bilmediğiniz varsayılarak hazırlanmıştır. CorelDRAW eğitim setine paralel olarak ADOBE ürünlerinin de eğitim seteleri sitemizde mevcuttur.

11 Saat
asd Video
CORELDRAW TANISMA
TOOLBARS (ARAC CUBUKLARI)
TOOLBOX KULLANIM
MENU CUBUGU
PANELLER
EXPORT SECENEKLERI
OPTIONS (SECENEKLER)
SHAPPING
POWERCLIP
TRACE BITMAP
UYGULAMALAR

Bu eğitim seti Rhino hakkında bilmeniz gereken temel bilgileri içermektedir. Herhangi bir başka yazılım bilmediğiniz varsayılarak hazırlanmıştır. Mimar ve mühendisler için mutlaka öğrenilmesi gereken bir yazılımdır.

7 Saat
asd Video
RHINO GENEL TANISMA
NESNELER ILE CALISMA
2 BOYUTLU CIZIM
EGRILER ILE CALISMA
YUZEYLER
YUZEYLERI DUZENLEME
KATILAR

İleri seviye Autodesk Inventor yazılımı öğretilmektedir. Eğitim seti 2015 versiyonu ile Autodesk müfredatına göre hazırlanmıştır.

5 Saat
asd Video
Giriş
2-2D
3-3D
4-Drawing
5-Assembly

CATIA ile rakip olan ve ileri seviye CAD-CAM-CAE yazılımı olan Siemens NX bu eğitim setinde sizin hiçbir CAD bilgisine sahip olmadığınız düşünülerek anlatılmıştır.

14 Saat
asd Video
100-Başlangıç
200-2D Modelleme
300-2D İlişkilendirmeler ve Ölçülendirme
400-Datum Öğeleri
500-Curve Menüsü
600-3D Katılama
700-İleri 3D Katılama
800-Shape Studio
900-Realize Shape
1000-Montaj
1100-Synchronous Modelling
1200-Teknik Resim
1300-Sheet Metal
1400-Uygulamalar

AutoCAD yazılımının en son sürümünü tamamen sıfırdan öğrenmeniz için size detaylıca 2 boyut, 3 boyut ve 2017 yeniliklerini anlatan eğitim setimiz.

3 Saat
asd Video
Başlangıç
2D Çizim
3D Çizim

Bilgileri yenileyen pekiştiren hatırlatan önemli noktaları öne çıkaran bir çalışma sonucunu açıklayan yapılan araştırmaların anketlerin sonuçlarını değerlendiren önemli olay ve olguları dile getirmek üzere yapılan konuşmalara sunum denir.

1 Saat
asd Video
Etkili Sunum Teknikleri

Kaizen, belirli bir zaman diliminde müşteri memnuniyetinin arttırılması ve rekabet güçlerinin etkilenmesi amacıyla süreçlere yönelik, çalışan, süreç, zaman ve teknolojide yavaş yavaş; fakat çok sayıda hızlı bir gelişme sağlamayı ve maliyetlerde bir düşmeyi ifade eden bir kavramdır.Japonca bir birleşik sözcük olan kaizeni oluşturan sözcüklerden kai değişim, zen ise daha iyi anlamına gelmektedir.

1 Saat
asd Video
Kaizen

Altı Sigma, operasyonlarda mükemmelliğin sağlanması amacıyla işletmelerde süreçlerin tanımlanması, ölçülmesi, analiz edilmesi, iyileştirilmesi ve kontrolü için kolay ve etkili istatistik araçlarının kullanıldığı bir yönetim stratejisi.

Altı sigma ile süreçlerin arzulanan kalitede olup olmadığı ve kalitenin sayısal değeri görülebilir. Bu yaklaşım, süreç performansını geliştirerek bir milyonda 3,4 birim hata oranına ulaşmayı amaçlar.

1 Saat
asd Video
6 SIGMA

S, organizasyonlarda kaliteli bir çalışma ortamı oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak için geliştirilen bir tekniktir.  Çalışma koşullarını performans, konfor, güvenlik ve temizlik açılarından en iyileme amacı güder.  Ayrıca temiz ve organize bir çalışma ortamı sağlayarak israfın ve değişkenliğin azalmasını sağlar.

1 Saat
asd Video
5S Prensibi

Müşteri ilişkileri yönetimi programları işletmeler için model oluşturmaktadır. İşletmelerin mevcut müşterilerini korumaları, gelecekte müşteri sadakati oluşturmaları açısından müşteri beğenilerine uygun şekilde hareket edebilecekleri yazılımlar ile müşteri bilgilerini kayıt altında tutarak işletme davranışlarını geliştirmeye müşteri ilişkileri yönetimi denilir.

1 Saat
asd Video
Müşteri İlişkileri Yönetimi

İnovasyonun tanımı konusunda uluslararası düzeyde kabul gören kaynakların başında OECD ile Eurostat’ın birlikte yayınladığı Oslo Kılavuzu gelir. Kılavuzun halen yürürlükte olan2005 sürümünde inovasyon aşağıdaki şekilde tanımlanır:“İnovasyon, yeni veya önemli ölçüde değiştirilmiş ürün (mal ya da hizmet) veya sürecin; yeni bir pazarlama yönteminin; ya da iş uygulamalarında, iş yeri organizasyonunda veya dış ilişkilerde yeni bir organizasyonel yöntemin uygulanmasıdır.”

1 Saat
asd Video
İnovasyon

Lider ya da Önder, bulunduğu çevreye yarar sağlayan, süregelen gelenekte köklü değişiklikler yapan, çevreyi yönetmek için, sorumluluğusezgizeka ve bilgiye dayalı karar ve uygulamalarla taşıyan kişiye denir. Lider; elindeki gücü kullanabilme kapasitesine bağlı olarak, çevresini etkileyen kişidir. Gerektiğinde aldığı zor kararların ve sonuçlarının ardında durmasını bilir.

Lider, insanın başkalarından aldığı bilgilerle bilgili olabildiğini, ancak sadece kendi aklı ile akıllı olabildiğini bilir.

1 Saat
asd Video
Liderlik

Bir kısaltma olarak, NLP çeşitli anlamlara gelmektedir.

  • İngilizce Nörolinguistik Programlama (Duyu, Dil Programlama) başlığının açılımı olarak NLP (Neuro Linguistic Programming), dil ile iletişimin psikolojik yansılarını ve bu konu ile ilgili teknikleri kapsayan yeni bir alandır.

1 Saat
asd Video
NLP

Proje yönetimi, belirli bir projenin hedef ve amaçlarına ulaşıp bitirilmesi için kaynakların planlanması, organize edilmesi, tedarik edilmesi ve yönetilmesi disiplinidir.

Projeler belirli özgün hedef ve amaçlara ulaşmak amaçlı uygulanır. genellikle faydalı bir değişim getirmek ya da değer katmak için. Projelerin esneklik payı ile birlikte belirli başlangıç ve bitiş tarihi vardır. Projelerin geçici olması; onları kalıcı, sürekli tekrarlanan, üretim ve servis amaçlı her zamanki işletme operasyonlarından farklı yapar. Pratikte, bu iki tür sistemin yönetimi oldukça farklıdır ve farklı teknik beceriler gerektirmektedir.

1 Saat
asd Video
Proje Yönetimi

JavaScript, yaygın olarak web tarayıcılarında kullanılmakta olan dinamik bir programlama dilidir. JavaScript ile yazılan istemci tarafı betikler sayesinde tarayıcının kullanıcıyla etkileşimde bulunması, tarayıcının kontrol edilmesi, asenkron bir şekilde sunucu ile iletişime geçilmesi ve web sayfası içeriğinin değiştirilmesi gibi işlevler sağlanır. JavaScript, Node.js gibi platformlar sayesinde sunucu tarafında da yaygın olarak kullanılmaktadır.

1 Saat
asd Video
JavaScript

jQueryJohn Resig tarafından 2006 yılında geliştirilmiş ve şu an geniş bir jQuery ekibi tarafından gelişimi sürdürülen bir açık kaynak JavaScript kütüphanesidir.

jQuery en popüler çapraz-platform JavaScript kütüphanesi ya da farklı bir JavaScript web geliştirme çatısıdır denebilir. jQuery yoğun olarak animasyonlarda kullanılır. Flash'ın alternatifi olarak kullanılan bu teknolojiyle Flash galeri, Tab menü, Sayfa geçişleri gibi birçok işlem yapılmaktadır.

1 Saat
asd Video
jQuery

İngilizce eğitim setimiz tamamen ücretsiz sıfırdan ileri seviye öğrenmeniz için hazırlanmıştır. 
 

1 Saat
asd Video
Sıfırdan İngilizce

AngularJS (kısaca AngularGoogle tarafından desteklenen, açık kaynak kodlu web uygulama çatısıdırJavascript ile yazılan Angular,MVC prensiplerine sadık kalınarak tek sayfalık uygulamalar yazmayı mümkün kılmaktadır.

1 Saat
asd Video
AngularJS

Blender eğitim setimiz tamamen ücretsiz olarak olarak 6 saat süresince, sıfırdan başlayıp programın Türkçe eğitimini içermektedir. Hiçbir yazılım bilmenize gerek kalmadan Blender Temel Eğitimimizi alabilirsiniz. 

1 Saat
asd Video
Blender Türkçe Video Eğitim

SQL, (İngilizce "Structured Query Language", TürkçeYapılandırılmış Sorgu Dilitelaffuzes-kiu-elverileri yönetmek ve tasarlamak için kullanılan bir veritabanı yönetim sistemidir. SQL, kendisi bir programlama dili olmamasına rağmen birçok kişi tarafından programlama dili olarak bilinir. SQL herhangi bir veri tabanı ortamında kullanılan bir alt dildir. SQL ile yalnızca veri tabanı üzerinde işlem yapılabilir. SQL'e özgü cümleler kullanarak veri tabanına kayıt eklenebilir, olan kayıtlar değiştirilebilir, silinebilir ve bu kayıtlardan listeler oluşturulabilir.

1 Saat
asd Video
SQL

1 Saat
asd Video
İleri İngilizce Seti-

Temel bilgisayar eğitim setimiz tamamen ücretsiz olarak olarak 4 saat süresince, sıfırdan başlayıp programın Türkçe eğitimini içermektedir. Hiçbir yazılım bilmenize gerek kalmadan bu eğitimi izleyebilirsiniz.
 

1 Saat
asd Video
Temel Bilgisayar Video Eğitim Seti

Photoshop CC eğitim setimiz tamamen ücretsiz olarak olarak 4 saat süresince, sıfırdan başlayıp programın Türkçe eğitimini içermektedir. Hiçbir yazılım bilmenize gerek kalmadan bu eğitimi izleyebilirsiniz.

1 Saat
asd Video
Photoshop CC Video Eğitim Seti

Asynchronous JavaScript and XML sözcüklerinin kısaltması olan Ajax, etkileşimli (interaktif) web uygulamaları yaratmak için kullanılan bir web programlama tekniğidir. Temel amacı arka planda sunucuyla ufak miktarda veri değişimi sayesinde sayfayı daha hızlı güncelleyebilen web sayfaları yapmak, dolayısıyla kullanıcının istediği her anda bütün web sayfasını güncellemek derdinden kurtulmaktır. Bu da web sayfasının etkileşimini, hızını ve kullanılabilirliğini artırmak demektir.

1 Saat
asd Video
AJAX

JSON ("Javascript Object Notation"), insanlar tarafından okunabilen bir veri değişimi biçimidir. XML'in Javascript ile çok da iyi kullanılamamasından ötürü tercih edilir. Klasik DOMağaçlarından farksız bir yapıya sahiptir.

1 Saat
asd Video
JSON

Google Drive eğitim setimiz tamamen ücretsiz olarak olarak 4 saat süresince, sıfırdan başlayıp programın Türkçe eğitimini içermektedir. Hiçbir yazılım bilmenize gerek kalmadan bu eğitimi izleyebilirsiniz.

1 Saat
asd Video
Google Drive Türkçe Video Eğitim Seti

22 Saat
asd Video
01-Giriş
02-Oryantasyon
03-2D Modelleme
04-3D Modelleme
04-3D Modelleme
05-Montaj
06-Teknik Resim
07-Yüzey
08-Sheet Metal
09-Tasarım Otomasyon
10-Kaynak Profiller
11-seçenekler (2014)
12-İpuçları ve hızlı kullanım (2014)
13-hesapla sekmesi (2014)
14-Modül ve Araçlar (2012)
15-3d via Composer (2015)
16-SolidWorks Plastics (2013)
17-Borulama ve Kablolama (Routing) (2012)
18-SolidWorks CSWA-CSWP Hazırlık Seti (2013)
19-Analiz
20-Keyshot
2016-Yenilikler

12 Saat
asd Video
1-Başlangıç
2-2D Çizim
3-Katı Model
4-Surface (Yüzey)
5-Assembly (Montaj)
6-Teknik Resim
7-Sheet Metal (Saç Levha)
8-Inventor Studio
9-Weldment (Kaynak)
10-Analiz
11-Kalıp Dizaynı
12-Audi TT Tasarım

1 Saat
asd Video
CSS

1 Saat
asd Video
HTML

Revit Autodesk firması tarafından üretilen sadece Microsoft Windows’ta kullanılan Yapı Bilgi Sistemi (İngilizcesi: Building Information Modeling veya BIM) yazılımıdır.Revit’in en önemli özelliklerinden birisi üç boyutlu (3D) modelleme ile iki boyutlu (2D) çizim unsurlarını bir arada kullanılabilmesidir.

 

7 Saat
asd Video
1-Başlangıç
2-Revit'in Temelleri
3-Modelleme Esasları
4-İnşaat (Architecture)
5-Yapı (Structure)
6-MEP
7-Dökümantasyon

Twitter Bootstrap (ya da kısaca Bootstrap) açık kaynak kodlu, web sayfaları veya uygulamaları geliştirmek için kullanılabilecek araçlar bütünü ve önyüz çatısı. Bootstrap, web sayfaları veya uygulamalarında kullanılabilecek, HTML ve CSS tabanlı tasarım şablonlarını içerir. Bu şablonlar form, navigasyon çubuğu, buton gibi arayüz bileşenleri oluşturmakta kullanılabilmektedir. 

1 Saat
asd Video
Bootstrap

1 Saat
asd Video
İngilizce E-Mail Yazma

Temelden ileri seviye foto gerçekçi kaplama yazılımı eğitim setidir.

4 Saat
asd Video
1-KeyShot 6
2-Animasyon
3-Animasyon-Kamera
4-KeyShot VR

iclone 3d animasyon programıdır. Programda hazır bulunan şablon, karakterlerle kolay ve hızlı animasyon oluşturabilirsiniz. 

2 Saat
asd Video
01-Temel Bilgiler
02-Animasyon

Toplantılarda İş hayatınızı kolaylaştıracak kalıplar size sunulmaktadır. 

1 Saat
asd Video
İş İngilizcesi

Cinema 4D- çok hoş bir 3 boyutlu modelleme ve animasyon programı.Filmlerde gördüğümüz bazı özel efektlerin yapılmasını sağlıyor.

11 Saat
asd Video
Giriş
Başlangıç
Objelerin Oluşturulmasını Anlama
Splinelar
Çokgen Modelleme Araçları
Deformerlar
Malzeme ve Dokular
Işıklar
Animasyon
Kamera Hareketleri ve Kontrolü
Render