HİZMETLERİMİZ.

Özenle yaptığımız işi sizinle paylaşıyoruz.

Hem sistemimizi hem kendimizi her gün geliştirerek size hak ettiğiniz hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz

Kurumunuzu olduğundan daha iyi hale getirecek hizmetlerimiz.


e-Eğitim

e-Eğitim yazılımımızla çalışanlarınıza online eğitim hizmeti sunuyoruz.

Kurumsal İçerik

Kurumunuza özel içeriklerle hiç kimsede olmayan eğitimleri kendi çalışanlarınızla paylaşın.

Sunum Hazırlama

Çok önemli bir toplantınız mı var? Bırakın ekibimiz sunumlarınıza en iyi hale getirecek dokunuşları sizin yerinize yapsın.

Tamamen size özel bir video eğitim sistemi ister misiniz?

Şirket içi veya müşterilerinizin eğitimlerini video eğitimler ile sağlayabilirsiniz. Firmanıza özel tasarlanacak bir eğitim portalı ile, hem video kurslarınızı, hem de word, excel, pdf vb… tüm dökümanlarınızı tek bir sistemden yönetebilir ve sunabilirsiniz.

VideoLMS, hazır LMS yani eğitim yönetim sistemlerinden farklı olarak herşeyi ile sizin için sıfırdan yazılacaktır. Bu neden ile istediğiniz gelişmeyi ekleyebilirsiniz. Markanıza ve firmanıza en uygun eğitim yönetim sistemi özel olarak sıfırdan kodlanacaktır. Peki, sizin için neler yapabiliriz?

Firmanıza özel video eğitim içerikleri hazırlayalım.

Video eğitim sisteminizi size özel hazırlayabildiğimiz gibi, dilerseniz firmanızda kullanılan yazılımlara, araçlara özel eğitimler hazırlayabiliriz. Bu eğitimler konu ile ilgili uzman tarafından ve sadece firmanıza özel hazırlanır. Eğitim içeriklerinde marka farkındalığına yönelik çalışmalar yapılır. İçerikler sadece sizin için ve detaylı olarak hazırlanır.

Bu eğitimler hem firmanızın departmanları arası iletişim ve işbirliğini arttırabilir, hem de müşterilerinizin tüm hizmetlerinizden haberdar olmasını sağlayabilir. Ekibinizin ve çalışanlarınızın en güncel eğitimi aldığından emin olursunuz.

Sunumlarınızı daha etkileyici ve kaliteli yapmak ister misiniz?

Şirket içi veya kurumsal sunumlarınız sıradan ve sıkıcı oluyorsa, size birçok şekilde destek verebiliriz. Hem içerik, hem de görsellik olarak her konuda size hizmet sunabiliyoruz. Sunum yaptığınız zaman siz bile sıkılyorsunuz belki. Sunum içine 3D grafikler, animasyonlar, ekstra bilgiler hazırlayabiliriz.

Sunumunuzu Powerpoint işkencesinden kurtarıp, özel animasyonlu ve kolay anlaşılır hale getirmemiz mümkün. Dilerseniz Prezi ve Adobe yazılımları ile daha etkileyici sunumlarınız olmasını sağlayabiliriz.